Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Değişim Garantisi

GARANTİLİ DEĞİŞİM ŞARTLARI

.14 gün içerisinde  08503080312'li Whatsapp numaramızla iletişime geçerek kod ile  'KOŞULSUZ ŞARTSIZ İADE' vardır.İstisnalar maddelerde yazmaktadır.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (kusur, defo vs.) 

dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde 

[email protected] adresine ve 0850 308 0312 numaralı whatsapp hattımıza  olarak iade talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra 

müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. 

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda, ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar görmemiş şekilde tarafımıza gönderilmelidir, kullanım söz konusu ise malın ticari değerindeki kaybı, alıcı tazminle yükümlüdür.

• Ürünün iadesi tarafımızca onaylanmış ise, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

• Satın alınmış ürün kusurlu, defolu, yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa değişim işlemlerinde kargo ücretleri TARAFIMIZA aittir. 

• DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.Kaybolan faturalarla ilgili ekiplerimizle iletişime geçilerek iadesi teyit yoluyla gerçekleştirilmelidir.

.Ürünlerimizde müşteri kaynaklı hata olmadığı sürece 'KOŞULSUZ ŞARTSIZ İADE' hakkınız mevcuttur.Müşteri kaynaklı hata olan ürünler ekiplerimiz tarafından incelenerek,incelendikten sonra inisiyatif yoluyla iadesi karara bağlanacaktır.

Değişim ve iadeler ekibimizden isteyeceğiniz iade kodu yoluyla PTT kargo firması anlaşmamızla yapılacaktır.

GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Popüler kategorilerde aramalar

Bize Ulaşın